Cred ca este un grafic X =F(t ) , pe verticala distanta x(m) si pe orizontala t(s) . Atunci x2=1m, t2=2s , x3=3m , t3=4s, x4=3m, t4=6s , Timp de 2 sec mobilul este in repaus v=0
Vă mulțumim că ați ales să vizitați platforma noastră dedicată Fizică. Sperăm că informațiile prezentate v-au fost utile. Dacă aveți întrebări suplimentare sau aveți nevoie de ajutor, nu ezitați să ne contactați. Vă așteptăm cu drag data viitoare și vă încurajăm să ne salvați în lista de favorite!