Răspuns :
300ml/min = 18000ml/h = 18l/h
R:18 sticle de 1l intr-o ora
R:18 sticle de 1l intr-o ora
300ml/min=18000 ml/h=18 l/h
R=18 sticle de 1 l intr-o ora
R=18 sticle de 1 l intr-o ora
Vă mulțumim că ați ales să vizitați platforma noastră dedicată Matematică. Sperăm că informațiile prezentate v-au fost utile. Dacă aveți întrebări suplimentare sau aveți nevoie de ajutor, nu ezitați să ne contactați. Vă așteptăm cu drag data viitoare și vă încurajăm să ne salvați în lista de favorite!