Răspuns :
A + B + C = 733 593
A + B = 627 504
B + C = 495 743
C = 733 593 - 627 504 = 106 089
B = 495 743 - 106 089 = 389 654
A = 733 593 - 106 089 - 389 654 = 627 504 - 389 654 = 237 850
A + B = 627 504
B + C = 495 743
C = 733 593 - 627 504 = 106 089
B = 495 743 - 106 089 = 389 654
A = 733 593 - 106 089 - 389 654 = 627 504 - 389 654 = 237 850
A+B+C=753.593
A+B=627.504
B+C=495.743
C=733.593-627.504=106.089
B=495.743-106.089=389.654
A=733.593-106.089-389.654=627.504-389.654=237.850
A+B=627.504
B+C=495.743
C=733.593-627.504=106.089
B=495.743-106.089=389.654
A=733.593-106.089-389.654=627.504-389.654=237.850
Vă mulțumim că ați ales să vizitați platforma noastră dedicată Matematică. Sperăm că informațiile prezentate v-au fost utile. Dacă aveți întrebări suplimentare sau aveți nevoie de ajutor, nu ezitați să ne contactați. Vă așteptăm cu drag data viitoare și vă încurajăm să ne salvați în lista de favorite!