Răspuns :
Mai intai afli volumul
V=l la puterea a 3-a=3x3x3=27 cm cubi
27 cm cubi=0,00027 dm cubi=0,00027 l
R=0,00027 l
V=l la puterea a 3-a=3x3x3=27 cm cubi
27 cm cubi=0,00027 dm cubi=0,00027 l
R=0,00027 l
Vă mulțumim că ați ales să vizitați platforma noastră dedicată Matematică. Sperăm că informațiile prezentate v-au fost utile. Dacă aveți întrebări suplimentare sau aveți nevoie de ajutor, nu ezitați să ne contactați. Vă așteptăm cu drag data viitoare și vă încurajăm să ne salvați în lista de favorite!