Răspuns :
De la 12,18h la 12,50h= 32 minute
1 hm= 100 m
3 hm=300m/min
32 min*300m=9600m
1 hm= 100 m
3 hm=300m/min
32 min*300m=9600m
Vă mulțumim că ați ales să vizitați platforma noastră dedicată Matematică. Sperăm că informațiile prezentate v-au fost utile. Dacă aveți întrebări suplimentare sau aveți nevoie de ajutor, nu ezitați să ne contactați. Vă așteptăm cu drag data viitoare și vă încurajăm să ne salvați în lista de favorite!